Slevy

Výrobci

Užitečné články

Informace

Dámské peněženky

Dámské peněženky jsou většinou prostornější a v širší paletě barev než peněženky pro pány. Velmi oblíbené jsou v poslední době například peněženky v červené barvě nebo třeba výrazné peněženky v různých odstínech modré. Ženy většinou nosí peněženku v kabelce, mohou tedy mít peněženku většího rozměru například tzv. "psaníčko". Peněženka je v tomto...

Dámské peněženky jsou většinou prostornější a v širší paletě barev než peněženky pro pány. Velmi oblíbené jsou v poslední době například peněženky v červené barvě nebo třeba výrazné peněženky v různých odstínech modré. Ženy většinou nosí peněženku v kabelce, mohou tedy mít peněženku většího rozměru například tzv. "psaníčko". Peněženka je v tomto případě zároveň i výrazný módní doplňek.
Samozřejmě stejně jako u pánských peněženek doporučujeme volit koženou peněženku nebo peněženku z kvalitních materiálů. Kvalitní peněženka Vám bude sloužit několik let a investice do kvalitního výrobku se Vám tedy jistě vyplatí. I kožené peněženky se liší svým materiálem a jeho zpracováním. Peněženky Loranzo jsou vyrobené z hladké kůže, řada Wild pak z broušené kůže, která má zajímavý matný povrch. Další zajímavou řadou jsou peněženky značky Roberto, které jsou vyrobeny z velmi příjemné měkké kůže, působící velmi luxusním dojmem. Různé extravagantní dámské peněženky mohou být vyrobeny i z kombinovaných materiálů jako je PVC + kůže.

Další související kategorie:

Pánské peněženky
Kožené pánské peněženky

Zobrazit

Dámské peněženky Počet produktů: 43

Zobrazeno 1 – 43 z 43 položek
Zobrazeno 1 – 43 z 43 položek