Slevy

Výrobci

Informace

Užitečné články

Tašky přes rameno

Najdete u nás různé typy a velikosti tašek, které se nosí na popruhu přes rameno. Tašky jsou vyrobené z různých materiálu, zajímavé jsou například tašky vyráběné z juty. Tašky menších velikostí jsou ideální na nošení nezbytností (peněženky, doklady, klíče), najdete u nás ale i cestovní a sportovní tašky. Některé tašky lze nosit nejen na popruhu ...

Najdete u nás různé typy a velikosti tašek, které se nosí na popruhu přes rameno. Tašky jsou vyrobené z různých materiálu, zajímavé jsou například tašky vyráběné z juty. Tašky menších velikostí jsou ideální na nošení nezbytností (peněženky, doklady, klíče), najdete u nás ale i cestovní a sportovní tašky. Některé tašky lze nosit nejen na popruhu přes rameno, ale některé mají i ucho umístěné na horní straně, či poutko na zadní straně, takže tyto tašky lze nosit i v ruce nebo na opasku. Velice oblíbené jsou již zmiňované jutové tašky přes rameno nebo tašky z pevného a praktického nylonu.

Cestovní a sportovní tašky lze nosit jak v ruce za uši spojené suchým zipem, tak klasicky na popruhu přes rameno. Jsou poměrně objemné, ideální jsou tedy i na cesty vzhledem k jejich malé hmotnosti a praktičnosti. 
Snažíme se naši nabídku rozšířit i o tašky různých barev a s různými vzory. V budoucnu také rozšíříme sortiment o tašky na notebooky.

Doporučujeme nadměrně nezatěžovat nylonové tašky, které mají plastové přezky, které se při vysokém zatížení mohou poškodit. Pokud ale v tašce nosíte běžné věci, riziko nehrozí.

Tašky přes rameno v naší nabídce jsou většinou i velice praktické, vzhledem k velkému množství vnějších i vnitřních kapes . Tašky můžete nostit buď klasicky zavěšenou na rameni nebo v ideálním případě křížem přes hlavu, zavěšenou na druhém rameni. Tento způsob je ideální, pokud jezdíte třeba s taškou na kole. Taška tak dobře drží v jedné poloze a běžná jízda nebývá problém. na náročnější cesty bychom ale doporučili spíše batoh. 

Pokud jste nenašli v naší nabídce tašku, jakou byste chtěli, dejte nám prosím vědět. Pokud to bude možné, rádi náš sortiment rozšíříme. 

Zobrazit

Tašky přes rameno Počet produktů: 60

Zobrazeno 1 – 60 z 60 položek
Zobrazeno 1 – 60 z 60 položek