Slevy

Výrobci

Informace

Užitečné články

Kosmetika

  Péče o pleť, nehty a vlasy je neodmyslitelná součást každého dne a zejména doménou žen, ale i mužů. Jak se prezentujeme a jak působíme, je v dnešní době důležité. Právě to, jak o sebe pečujeme každodenně, se nejvíce odráží na celkovém vzhledu a vzhled je to první, čeho si na nás všímá okolí. Proto je třeba věnovat mu dostatečnou pozornost a v ...

  Péče o pleť, nehty a vlasy je neodmyslitelná součást každého dne a zejména doménou žen, ale i mužů. Jak se prezentujeme a jak působíme, je v dnešní době důležité. Právě to, jak o sebe pečujeme každodenně, se nejvíce odráží na celkovém vzhledu a vzhled je to první, čeho si na nás všímá okolí. Proto je třeba věnovat mu dostatečnou pozornost a v tomto směru nic nepodceňovat.

  V našem sortimentu vám nabízíme kvalitní profesionální kosmetické pomůcky, manikúrní pomůcky, hřebeny a kartáče na vlasy, vlasovou kosmetiku a celou řadu dalších produktů, vychytávek a drobností, které běžně na trhu neseženete a které vám tyto služby zajistí. Výrobky jsou určeny, vyhledávány a doporučeny i pro profesionální použití v kosmetických a kadeřnických salonech.

  Ze značek doporučujeme pro manikúru Expa - nails, Enii - nails, laky na nehty Four Seasons, výborné jsou laky americké značky Color Club, zdobící laky na nehty Nubar za skvělé ceny a mnoho dalšího materiálu pro péči o ruce, nehty i nail art. 

Zobrazit

Kosmetika Počet produktů: 21

Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek