Výrobci

Informace

Užitečné články

Pánské peněženky

V našem obchodě naleznete většinou kožené pánské peněženky, ale i levnější typy vyrobené například z koženky. Pánské peněženky jsou  vyráběny v přírodních barvách od oblíbené černé přes tmavě hnědou až po světle hnědou barvu. U hnědých peněženek lépe vynikne struktura materiálu. Černé peněženky jsou zase univerzální a působí luxusním dojmem. Pen...

V našem obchodě naleznete většinou kožené pánské peněženky, ale i levnější typy vyrobené například z koženky. Pánské peněženky jsou  vyráběny v přírodních barvách od oblíbené černé přes tmavě hnědou až po světle hnědou barvu. U hnědých peněženek lépe vynikne struktura materiálu. Černé peněženky jsou zase univerzální a působí luxusním dojmem. Peněženky mohou být orientovány jak na šířku, tak na výšku. Každý typ má jiné vnitřní uspořádání a u každé peněženky můžete vidět její vnitřní uspořádání na fotografiích. V naší nabídcete najdete jak pánské peněženky se zapínáním, tak bez. Zajímavé jsou peněženky z boušené kůže s drsným povrchem a originální texturou u každé peněženky. Pánské peněženky z broušené kůže najdete zejména pod značkou Wild by Loranzo nebo Wild Tiger. Peněženky z hladké kůže jsou například značky Bellugio nebo Loranzo, koženkové peněženky pak pod značkami Luna Bags nebo Bovis.

Doporučujeme nenosit peněženky v zadní kapse kalhot. Peněženka se tak jednak víc ničí vzhledem k vysokému mechanickému namáhání při sezení a také je riziko, že vám peněženku může někdo z kapsy ukrást. Ideální je nosit penženku například v náprsní kapse nebo v uzavíratelné příruční tašce nebo kufříku. 
Kožené pánské peněženky jsou velmi oblíbené vzhledem k přírodnímu materiálu a delší životnosti než u klasické koženky nebo PVC. Doporučujeme však kožené peněženky pravidelně ošetřovat a nevystavovat extrémním podmínkám (vysoká teplota  uzavřeném autě atd.). V našem obchodě naleznete jedny z nejlevnějších peněženek vyrobných z pravé kůže!

Kategorii pánských peněženek členíme dle materiálu: Pánské peněženky vyrobené z kůže a Pánské peněženky vyrobené z koženky neboli PU kůže

Související kategorie:

Peněženky
Dámské peněženky
Kožené dámské peněženky

Zobrazit

Pánské peněženky Počet produktů: 188

na stránku
Zobrazeno 1 – 63 z 188 položek
Zobrazeno 1 – 63 z 188 položek