Slevy

Výrobci

Informace

Užitečné články

Dámské peněženky

V našem obchodě naleznete především kožené dámské peněženky. Kožené peněženky působí luxusním dojmem a taková peněženka Vám navíc vydrží opravdu dlouho a je i velmi odolná. U nás najdete dámské peněženky nejenom v klasických barvách, jako je oblíbená černá nebo různé odstíny hnědé, ale také výrazné peněženky v červené nebo dokonce modré barvě. P...

V našem obchodě naleznete především kožené dámské peněženky. Kožené peněženky působí luxusním dojmem a taková peněženka Vám navíc vydrží opravdu dlouho a je i velmi odolná. U nás najdete dámské peněženky nejenom v klasických barvách, jako je oblíbená černá nebo různé odstíny hnědé, ale také výrazné peněženky v červené nebo dokonce modré barvě. Protože je peněženka módní doplněk, zvolte si takovou peněženku, která sedí k vašemu stylu a bude jej vhodně doplňovat.
         Nejběžnější dámská peněženka je ve stylu psaníčko, tedy peněženka většího obdélníkového tvaru, do které se bankovky vkládají rovně. Tyto peněženky mají výhodu zejména v dostatku vnitřního prostoru a množství přihrádek na karty a dalších užitečných přihrádek nebo uzavíratelných kapes. Častá také bývá praktická přihrádka na zadní straně peněženky, která je přístupná bez toho, aby bylo nutné peněženku otevírat. Je tak ideální například na jízdenky. V ČR mají bankovky vyšších nominálních hodnot poměrně velké rozměry, proto doporučujeme u peněženek typu psaníčko volit délku alespoň 18,5 cm abyste nemuseli větší bankovky překládat.
            Samozřejmostí jsou také dámské peněženky menších rozměrů, které se při zavírání skládají podobně jako peněženky pro pány. Výsledný rozměr je tedy mnohem menší a pro někoho praktičtější. Tyto peněženky mají také často praktický zámek, který znemožní nechtěné otevření peněženky. Přihrádka na mince pak u tohoto typu peněženek bývá uzavíratelná zipem po obvodu peněženky.

Zobrazit

Dámské peněženky Počet produktů: 123

na stránku
Zobrazeno 1 – 63 z 123 položek
Zobrazeno 1 – 63 z 123 položek