Slevy

Výrobci

Informace

Užitečné články

Všechny opasky v naší nabídce je možné bez problémů zkrátit na libovolnou délku a to bez změny vzhledu nebo funkčnosti. Opasek se zkracuje u spony, která je uchycena k opasku šroubkem. Po rozmontování opasku se opasek zkrátí na požadovanou délku a znovu se vytvoří otvor, kterým prochází šroubek. Jednoduchým způsobem se opasek potom zase sestaví a sešroubuje.

Délku opasků uvádíme tak, aby odpovídala obvodu pasu. Je to tedy délka od konce spony po prostřední dírku. Pokud se Vám v budoucnu změní postava a tedy i obvod pasu je zde ještě tolerance minimálně dvě dírky na každou stranu.

Opasek Vám rádi na požádání zkrátíme při expedici objednávky, stačí objednat opasek ve větší délce a do poznámky při objednávce napsat na jakou délku chcete opasek zkrátit. Služba je zdarma a cena objednávky se nijak nenavýší.

Samozřejme si můžete opasek zkrátit i doma, jde to poměrně jednoduše. Pokud nemáte k dispozici raznici k vytvoření dírky, doporučujeme využít třeba vrtačku, tak aby byla dírka pravidelná a kulatá. Je také potřeba se podívat v jaké vzdálenosti od okraje díka původně byla. Můžete také jednoduše přiložit odstřiženou část opasku a dírku si označit. Některé opasky mají na konci, v místě, kde je umístěn jazýček spony, drobný výkroj. Ten je možné na zkráceném opasku vyvořit pomocí nůžek nebo ostrého nože.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, napište nám.