Slevy

Výrobci

Informace

Užitečné články

Dámská kožená peněženka Wild Tiger ZD-28-063M různé barvy

Nové

Dámská peněženka Wild tiger je vyrobena z broušené kůže přírodního vzhledu. Pěněženka má velké množství přihrádek a je kvalitně zpracovaná s dvojitým obšitím. Zvolte si prosím barvu peněženky.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

390,00 Kč

Parametry

Výška9 cm
Šířka17 cm
Tloušťka3,5 cm

Více informací

Již při otevření peněženky zaujme velké množství přihrádek na bankovky, nebo třeba uzavřená vnitřní přihrádka na zip. K dispozici je také otevřená přirádka na zadní straně peněženky. Po jejím otevření lze využít už zmiňované čtyři přihrádky na bankovky či 6 přihrádek na karty či vizitky (jedna je průhledná, takže je možné využít ji třeba na fotografii). Další velká průhledná přihrádka je pak umístěna po straně poslední přihrádky na bankovky. Lze také využít další dvě skryté kapsy (pod přihrádkami na karty). Nebo zmiňovanou přihrádku, která je všitá uvnitř peněženky a otevírá se zipem, který prochází středem peněženky. Na mince je pak k dispozici velmi prostorná kapsa, uzavíraná cvokem. Pozornost jistě upoutá i podšívka s kostkovaným vzorem.

Peněženku dodáváme v černé kartonové krabičce se zlatým potiskem.


Vnější otevřená kapsa: 1x
Přihrádky na platební karty a vizitky 6x
Přihrádky na bankovky 4x
Kapsa na mince 1x
Vnitřní otevřené kapsy: 3x
Vnitřní přihrádka na zip: 1x
Přihrádka na doklady či fotografie: 1x

Velké množství přihrádek na bankovky

K dispozici jsou dokonce 4 přihrádky na bankovky. To je ideální v případě, že jedete do zahraničí a chcete používat více měn, nebo si jen seřadit bankovky podle nominální hodnoty.

Přihrádky na bankovky

Vnitřní kapsa na zip

Uprostřed peněženky naleznete prostornou přihrádku na zip. Přihrádka zasahuje na obě strany peněženky a díky zipu z ní nic nevytrousíte.

Přihrádka na zip

Vnější otevřená přihrádka

Na zadní straně peněženky naleznete rovněž velmi praktickou přihrádku, kterou lze využít například pro jízdenky nebo uschování prodejních dokladů

Vnější otevřená kapsa

Prostorná přihrádka na mince

Peněženka má rovněž k dispozici velmi prostornou přihrádku na mince, která se uzavírá cvokem. Na fotografii je vidět i kostkovaná podšívka uvnitř přihrádky.

Přihrádka na mince

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: