Slevy

Výrobci

Užitečné články

Informace

Dámská kožená peněženka Roberto vínová barva, D-2016

P605

Nové

Prémiová dámská kožená peněženka ve vínové barvě. Peněženka je ideální pro ženy, které potřebují velké množství přihrádek na karty, vizitky a doklady.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

490,00 Kč

Parametry

Délka17,5 cm
Výška9 cm
Tloušťka3,5 cm

Více informací

Vnitřní uspořádání peněženky je velmi praktické. Má dva hlavní prostory. Po rozepnutí přední části najdete dvě přihrádky na bankovky, šest přihrádek na karty či vizitky a jednu přihrádku na malý doklad nebo fotografii a také dvě prostorné skryté kapsy. Dále je k dispozici prostorná dvojitá přihrádka na mince, která se uzavírá zipem po obvodu. Zadní část peněženky je také na zapínání na patent. Po jejím rozepnutí je k dispozici dalších třináct přihrádek na karty a vizitky. Dále průhledná přihrádka na menší typ dokladů nebo třeba fotografii. Můžete využít také další dvě prostorné skryté přihrádky, například na doklady, fotografie nebo jízdenky. 

Souhrn přihrádek uvnitř peněženky

Vnitřní kapsy otevřené: 4x
Přihrádky na karty/vizitky: 19x
Přihrádky na bankovky: 2x
Přihrádka na doklady/fotografie: 2x
Kapsa na mince na zip (rozdělená na dvě části): 1x

Rozměry

Délka peněženky: 17,5 cm
Výška peněženky: 9 cm
Šířka peněženky: 3,5 cm

Zapínání peněženky

K dispozici pro zapnutí přední části peněženky jsou dva cvoky. Můžete tedy využít buď ten spodní, kdy má peněženka kompaktní tvar a klopa pro zapínání je kratší. Pokud máte v peněžence hodně věcí, můžete využít horní patent a zapnout tak plnou peněženku pohodlněji, což je velmi praktické.

Zapínání peněženky


Ozdobný kovový proužek s logem Roberto

Na přední straně peněženky je stylový kovový proužek s vyraženým logem Roberto - Spirit of Nature

Ozdobný kovový proužek

Rozměrný jezdec zipu u přihrádky na mince

Pro pohodlné rozepínání peněženky je k dispozici kvalitní zip s rozměrným koženým jezdcem pro snadné a pohodlné rozepnutí přihrádky na mince. Jezdec zipu má uprostřed kovový nýt.

Jezdec zipu přihrádky na mince

Přihrádka na minci nebo žeton na vozíky v supermarketu

Uvnitř přihrádky na mince je všitá malá kapsička na minci nebo žeton, který můžete použít jako zálohu na vozík při nákupech v supermarketu. S peněženkou Roberto se vám už nikdy nestane, že nebudete mít vhodnou minci na vozík, protože jste ji omylem utratili.

Přihrádka na minci na vozík v supermarketu


Levá skrytá kapsa v zadní části peněženky

V levé části po rozepnutí zadní části peněženky najdete kromě přihrádek na karty a vizitky také rozměrnou skrytou kapsu. Na fotografii můžete vidět také přihrádku na doklad nebo zapínání zadní části peněženky.

Vnitřní skrytá kapsa na levé straně v zadní části peněženky

Pravá skrytá kapsa v zadní části

Na pravé straně je pak skrytá kapsa stejného rozměru. Kromě přihrádek na karty lze na na fotografii vidět vyražené logo kůže, symbolizující materiál ze kterého je peněženka vyrobena a také nápis "German Design" - Německý Design.

Skrytá kapsa napravo v zadní části peněženky

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: