Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Délky a zkrácení opasků
06.04.2019

Délky a zkrácení opasků

Všechny opasky v naší nabídce je možné bez problémů zkrátit na libovolnou délku a to bez změny vzhledu nebo funkčnosti. Opasek se zkracuje u spony, která je uchycena k opasku šroubkem. Po rozmontování opasku se opasek zkrátí na požadovanou délku a znovu se vytvoří otvor, kterým prochází šroubek. Jednoduchým způsobem se opasek potom zase sestaví a sešroubuje. 

Délku opasků uvádíme tak, aby odpovídala obvodu pasu. Je to tedy délka od konce spony po krajní dírky. 

Opasek Vám rádi na požádání zkrátíme při expedici objednávky, stačí objednat opasek ve větší délce a do poznámky při objednávce napsat na jakou délku chcete opasek zkrátit. Služba je zdarma a cena objednávky se nijak nenavýší. 

Samozřejme si můžete opasek zkrátit i doma, jde to poměrně jednoduše. Pokud nemáte k dispozici raznici k vytvoření dírky, doporučujeme využít třeba vrtačku, tak aby byla dírka pravidelná a kulatá. Je také potřeba se podívat v jaké vzdálenosti od okraje díka původně byla. Můžete také jednoduše přiložit odstřiženou část opasku a dírku si označit. Některé opasky mají na konci, v místě, kde je umístěn jazýček spony, drobný výkroj. Ten je možné na zkráceném opasku vyvořit pomocí nůžek nebo ostrého nože. 

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, napište nám.

Kožený pásek

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli