Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Peněženka podle Feng-Shui
06.04.2019

Peněženka podle Feng-Shui

Určitě jste už slyšeli o učení Feng Shui (feng-šuej) v souvislosti se zařízením domu, navržením zahrady či rozmístěním nábytku. S jeho teorií se ale můžete setkat i u takových věcí jako je vaše peněženka.

Vše vychází z předpokladu, že peněženka je více než jen pouhá schránka pro mince, bankovky a kreditky a její role je větší než jen bránit chaosu ve vašich kapsách a kabelce. Je domovem vašich peněz a pokud o ni budete náležitě pečovat, stane se nástrojem přitahujícím bohatství a prosperitu.

Prvním krokem je logicky správný výběr peněženky. Měla by být dostatečně prostorná, aby se v ní všechny věci necítily nijak stísněně. Peněženka by měla být kvalitně vyrobená, ale vůbec nemusí jít o nějaké předražené značkové zboží.

Co se týče barev, jsou doporučení vcelku benevolentní. Černá a tmavě modrá jsou barvami vodního elementu, který je úzce svázán s bohatstvím samotným, jsou tudíž výbornou volbou. Červená symbolizuje pozitivní tok a je velice oblíbenou a vyhledávanou barvou pro peněženku. Šedá, bílá, stříbrná a zlatá jsou barvami stability a budou ve stejném smyslu ovlivňovat i vaši finanční situaci.
Hnědá a žlutá jsou spojeny se zemským živlem a mají atributy spolehlivosti a sebedůvěry. Ani zelená, barva dřeva, nestojí mimo a symbolizuje růst a vývoj.

Ať už věříte na práci s energií nebo jsou to pro vás jen úsměvné pověry, přesto neprohloupíte, pokud se předchozích rad budete držet.  Nestane se vám pak, že budete u pokladny hledat peněženku nebo nezůstanete někde daleko od bankomatu viset bez halíře. I pověry mohou být vysoce praktické. V každém případě přejeme hlavně, ať vám vaše vybraná peněženka dobře slouží.

Růžová peněženka

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli